چرخ خیاطی سردوز

همانطور که گفته شد یکی از انواع چرخ خیاطی صنعتی ، چرخ خیاطی سردوز است. این نوع چرخ خیاطی برای دوخت لبه های کار و یا برای دوخت پارچه های ارتجاعی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. چرخ خیاطی سردوز علاوه بر کربرد صنعتی که دارد گاها افراد از آن به عنوان یک مکمل برای چرخ خیاطی خانگی خود نیز از آن استفاده می کنند. افرادی که کار خیاطی در منزل را انجام می دهند معمولا در کنار چرخ خیاطی خانگی خود نیاز به یک چرخ خیاطی سردوز به منظور لبه دوزی و بهبود کیفیت دوخت خود دارند. همین امر موجب شده تا بسیاری از افراد اقدام به خرید چرخ خیاطی از نوع سردوز کنند. قیمت چرخ خیاطی از نوع سردوز بسیار متفاوت است. اندازه این نوع چرخ خیاطی نیز بسته به نوع مصرف کاملا متغیر است.

چرخ خیاطی سردوز

ساختار، عملکرد و ظاهر چرخ خیاطی از نوع سردوز نیز نسبت به چرخ خیاطی خانگی بسیار متفاوت است. از آنجایی که قبلا نیز گفته شد؛ چرخ خیاطی سردوز نوعی چرخ خیاطی صنعتی است در نتیجه برندها و شرکت هایی که این نوع چرخ خیاطی را تولید می کنند مشابه شرکت های تولید کننده چرخ خیاطی صنعتی هستند. که در این میان چرخ خیاطی صنعتی جک ، چرخ خیاطی صنعتی ژوکی و چرخ خیاطی صنعتی زوجی از همه معروف تر هستند.

نوع دوخت چرخ خیاطی سردوز به صورت زیگزاگ و overlock است از این رو به این نوع چرخ خیاطی ، چرخ خیاطی overlocking نیز گفته می شود. چرخ خیطی سردوز نیز مانند سایر انواع چرخ خیاطی صنعتی تنها برای انجام یک نوع دوخت طراحی شده است. چرخ خیاطی سردوز از نظر تعداد نخ مورد استفاده در دوخت به سه نوع 2/3/4 نخ ، 2/4 نخ و 3/ 4 نخ طبقه بندی می شود. در هنگام خرید چرخ خیاطی از این نوع باید به تمام نکات مربوط به آن و قابلیت های مختلف چرخ خیاطی سردوز دقت کنید.

چرخ خیاطی سردوز خرید چرخ خیاطی سردوز قیمت چرخ خیاطی سردوز فروش چرخ خیاطی سردوز چرخ سردوز کاربرد چرخ خیاطی سردوز