چرخ خیاطی خانگی

یکی از رایج ترین انواع چرخ خیاطی که کاربرد بسیاری دارد و تقریبا در تمام خانه ها یافت می شود، چرخ خیاطی خانگی است. چرخ خیاطی خانگی برخلاف چرخ خیاطی صنعتی و چرخ خیاطی سردوز قادر به انجام دوخت های مختلف است. در واقع چرخ خیاطی خانگی به دلیل داشتن پایه های مختلف دوخت قادر به انجام انواع متفاوت دوخت از جمله دوخت های تزئینی، دوخت زیپ، دوخت زیگزاگ، دوخت جا دکمه و غیره است. چرخ خیاطی خانگی دارای برندهای متفاوتی است. در واقع امروزه با پیشرفت تکنولوژی و راه یافتن فناوری به صنعت پر رونق چرخ خیاطی ، شرکت ها و تولید کنندگان بسیاری در عرصه تولید و توزیع چرخ خیاطی به بازارهای مختلف جهانی به رقابت پرداخته اند.

چرخ خیاطی خانگی

از جمله مهمترین برندهای مزطرح در زمینه تولید انواع مختلف چرخ خیاطی از جمله چرخ خیاطی صنعتی و چرخ خیاطی خانگی می توان از برندهایی مانند؛ چرخ خیاطی ژانومه ، چرخ خیاطی برنینا ، چرخ خیاطی سینگر ، چرخ خیاطی برادر، چرخ خیاطی کاچیران و چرخ خیاطی مارشال نام برد. قیمت چرخ خیاطی از نوع خانگی بسته به نوع، قابلیت ها و برند آن متفاوت است. بنابراین قبل از خرید چرخ خیاطی باید در مورد چرخ خیاطی مورد نظر دقت کافی را به خرج دهید.

چرخ خیاطی خانگی در مقایسه با سایر انواع چرخ خیاطی سردوز و چرخ خیاطی صنعتی کوچکتر و سبک تر است. این نوع چرخ خیاطی معمولا برای حجم کار متوسط و کم مناسب است. از چرخ خیاطی خانگی نباید برای مدت طولانی بدون وقفه کار کشید زیرا این نوع چرخ خیاطی دارای قدرت موتور کمتری نسبت به چرخ خیاطی صنعتی است به همین دلیل ممکن است در صورت کار طولانی دچار آسیب شود. در سال های اخیر نوعی چرخ خیاطی خانگی به بازار عرضه شده است که به صورت اتوماتیک و کامپیوتری عمل می کند این نوع چرخ خیاطی که چرخ خیاطی کامپیوتری خوانده می شود کار با چرخ خیاطی را تا حد زیادی ساده کرده است. برخی از انواع چرخ خیاطی کامپیوتری توانایی اتصال به اینترنت و دانلود الگوهای دوخت را دارا هستند. اکثر چرخ خیاطی های کامپیوتری توانایی انجام دوخت های تزیینی به ویژه گلدوزی را دارند.

چرخ خیاطی خانگی خرید چرخ خیاطی خانگی قیمت چرخ خیاطی خانگی انواع چرخ خیاطی خانگی فروش چرخ خیاطی خانگی مدل های مختلف چرخ خیاطی خانگی لیست قیمت چرخ خیاطی خانگی برترین برندهای چرخ خیاطی خانگی