پدال چرخ خیاطی

10 / 10
از 1 کاربر

پدال چرخ خیاطی

چرخ خیاطی که برای دوخت مواد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد در انواع مختلف چرخ خیاطی خانگی و چرخ خیاطی صنعتی موجود است. برخی از انواع چرخ خیاطی ، به صورت مکانیکی کار می کنند و نیروی خود را از دست انسان تامین می کنند برخی دیگر نیز به صورت چرخ خیاطی الکترونیکی وجود دارند و با نیروی برق فعالیت می کنند.  به طور کلی این دستگاه ها از قطعات مختلفی تشکیل شده اند که هر یک از آنها نقشی را در دوخت صحیح با چرخ خیاطی ایفا می کنند.

یکی از اجزا در چرخ خیاطی که برای کنترل سرعت و ایجاد تعادل بین حرکت سوزن و پارچه مورد استفاده قرار می گیرد، پدال است. پدال چرخ خیاطی می تواند به عنوان جز اصلی و یا یکی از لوازم جانبی در چرخ خیاطی محسوب شود. از این رو می توان پدال را به صورت جداگانه و از فروشگاه های لوازم جانبی چرخ خیاطی نیز تهیه کرد.

در انواع چرخ خیاطی مکانیکی از نیروی دست برای به حرکت در آوردن سوزن و انجام دوخت استفاده ی شود. این نوع چرخ خیاطی را می توان به تجهیز به یک موتور ، به چرخ خیاطی الکترونیکی تبدیل کرد. البته این کار کاملا تخصصی می باشد. در این صورت برای کار با چرخ خیاطی باید از پدال استفاده کنید.

پدال علاوه بر کنترل سرعت دوخت ، در تمیز دوختن کار نیز تاثیر دارد. استفاده از پدال نسبتا آسان است و تنها باید کمی دقت داشته باشید که سرعت سوزن را متناسب با نوع پارچه تنظیم کنید. در صورت تمایل به خرید چرخ خیاطی و همچنین لوازم جانبی نظیر پدال به فروشگاه اینترنتی چرخ خیاطی مراجعه نمایید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :