محتمل ترین علت دوخت ناقص با چرخ خیاطی

10 / 10
از 1 کاربر

محتمل ترین علت دوخت ناقص با چرخ خیاطی

هنگام استفاده از چرخ خیاطی ممکن مشکلات زیادی رخ دهد اما معمولا اکثر این مشکلات به دلیل سهل انگاری ما در هنگام کار با چرخ خیاطی است. بنابراین رفع این مشکلات در چرخ خیاطی در بیشتر مواقع نیازی به تعمیر کار چرخ خیاطی ندارد، و شما می توانید تنها با رعایت چند نکته آن ها را برطرف نمایید.

استفاده از چرخ خیاطی نیازمند زمان است و استفاده عجولانه از چرخ خیاطی و عدم دقت کافی در بیشتر مواقع موجب بروی این مشکلات می شود. از جمله نواقصی که در هنگام کار و دوخت با چرخ خیاطی ممکن است رخ دهد، ایجاد دوخت ناهموار و ناقص است. لوازم جانبی چرخ خیاطی و به طور کلی اجزا چرخ خیاطی، به ویژه سوزن و پایه در چرخ خیاطی بسیار مهم و حائز اهمیت هستند.

در بساری از مواقع عدم توجه به این اجزا چرخ خیاطی موجب بروز مشکل در دوخت حاصله می شود. محتمل ترین علت دوخت ناقص با چرخ خیاطی نیز خم شدن سوزن چرخ خیاطی است. زمانی که در حال کار با چرخ خیاطی هستید، نباید زیاد پارچه را در زیر پایه چرخ خیاطی بکشید، زیرا در این صورت ممکن است سهوا موجب خم شدن سوزن شوید و مانع عملکرد صحیح پایه در چرخ خیاطی شوید. بنابراین در هنگام کار با چرخ خیاطی به این نکته توجه کنید و در صورت بروز این مشکل سوزن چرخ خیاطی را تعویض کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :