انتخابی صحیح در خرید چرخ خیاطی

10 / 10
از 1 کاربر

انتخابی صحیح در خرید چرخ خیاطی

برای خرید انواع چرخ خیاطی در مقالات قبلی نکاتی را ارائه کردیم. در این بخش قصد داریم به صورت تکمیلی تر ویژگی هایی را بیان کنیم که در هنگام خرید چرخ خیاطی بهتر است به آنها توجه داشته باشید. در واقع با رعایت این نکات شما می توانید انتخابی صحیح در خرید چرخ خیاطی داشته باشید. همانطور که قبلا نیز گفته شد، چرخ خیاطی در انواع مختلف موجود است که قادر به انجام دوخت های متفاوت است. برای مثال برای حجم زیاد کار باید از چرخ خیاطی صنعتی استفاده کرد که خود در انواع مختلف نظیر چرخ خیاطی سردوز ، چرخ خیاطی راسته دوزی و غیره وجود دارد. به منظور دوخت برای مصارف خانگی نیز می توان چرخ خیاطی خانگی را به کار برد.

بنابراین نوع کاربرد در انتخاب چرخ خیاطی مناسب بسیار مهم است. برای دوخت پارچه های ضخیم باید از چرخ خیاطی صنعتی استفاده کرد زیرا هم موجب افزایش سرعت دوخت می شود و هم بهتر و آسانتر دوخته می شوند. از این رو در خرید چرخ خیاطی ابتدا هدف خود را مشخص کنید تا در هزینه ها و انرژی مصرفی صرفه جویی کنید. زیرا قیمت چرخ خیاطی از نوع صنعتی نسبت به انواع چرخ خیاطی خانگی به مراتب بیشتر و میزان انرژی مصرفی آن نیز بیشتر است. از این رو اگر شما یک خیاط مبتدی هستید و تنها قصد استفاده گاه به گاه از چرخ خیاطی را دارید، توصیه می شود چرخ خیاطی خانگی تهیه فرمایید.

ممکن است برخی از افراد خرید چرخ خیاطی دست دوم را به شما پیشنهاد کنند اما توصیه می کنیم این کار را انجام ندهید زیرا معمولا انواع چرخ خیاطی دست دوم ، عمر مفید خود را کرده اند و احتمال از کار افتادن آنها بسیار زیاد است. علاوه پیدا کردن قطعات آنها در صورت بروز مشکل ، دشوار خواهد بود.

نکات دیگری که برای خرید چرخ خیاطی باید به آن توجه کنید عبارتند از گارانتی، خدمات پس از فروش، اصالت چرخ خیاطی ، قابلیت های چرخ خیاطی نظیر گلدوزی، مروارید دوزی، لوازم جانبی چرخ خیاطی و غیره . در صورت نیاز به مشاوره برای خرید چرخ خیاطی در انواع مختلف با متخصصان ما در تماس باشید. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :